HAKKıNDA

Foshan huachuang tıbbi teknoloji co, ltd tıbbi aydınlatma led uygulamasında uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluştur. Şirket guangdong eyaletindeki lecong town sanayi üssünde yer almaktadır. Şirket, üniversitelerin ve bilimsel araştırma kurumlarının teknolojik avantajlarına dayanmaktadır. Uzun vadeli araştırma ve geliştirme sayesinde, iki seri optik sistem, lens ve yansıma tasarımında daha büyük atılımlar elde etti. Optik özellikler uluslararası standartları karşılar veya aşar. Oral aydınlatma için yüksek kaliteli bir ışık kaynağı sağlar. Şirket, bir dizi doğrudan aydınlatmalı led oral lamba, yansıtıcı led oral lamba, implante edilebilir cerrahi ışık serisi ve kamera ile dijital diş ışık serisi geliştirdi. 30'dan fazla ürün pazarın ihtiyaçlarını karşılar. Şirket, icatlara başvurdu veya satın aldı ve faydalı modeller ve tasarımlar için 20'den fazla ulusal patente sahip. İşbirliği, kazan-kazan ve ortak gelişme iş felsefesine dayanarak, şirket köprü olarak rehberlik, kalite ve kalite olarak teknolojik yenilik ve garanti olarak kaliteli hizmet alır. Diş sandalye fabrikası ile geniş bir işbirliği vardır. Şirket, led marka oral lambaları ortaklaşa geliştirmek ve üretmek için yurtiçinde ve yurtdışında birçok fabrika ile yakın işbirliği kurmuştur. Biz de ürün geliştirme, kalite kontrol ve kalite kontrol yatırım artırmak, diş ekipmanları üreticileri ile işbirliğini güçlendirmek, led diş lambaları yaygınlaştırma ve uygulama teşvik ve oral ekipman için daha kaliteli oral lambalar sağlamak. Diş endüstrisinin hızlı gelişimi için.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Led lambalar diş hekimliğinde farklı değişiklikler getirecek

Günümüzde, thelightingindustryisbecomingmoreandmoredependentonledlights. afterall, thiseraisim.. ledlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances, somanyindustrieshavebeguntousethisledlampinsteadoftheoriginalone. lights, andinthemedicalindu., havebeenreplacedwithledlights, becauseledlightswithbetterperformancearebetterforthemedicalindustry. Theledhasthecharacteristicsofapointsourceandasolid-statekaynak, andhasalongluminouslife,whichcansaveenergy,highshock resistance,smallvolume,fastresponse, andhighcolorcolor. intermsofenvironmentalprotection, soi, soitisbettertouse. inthemedicalfield, inadditiontosurgicalshadowlesslamps, therearelereletallamps, endoscopelamps;surgicalroomlampsforregionalillumination,surgicalpreparationlamps;phototherapydevicesforthetreatmentofspecialdiseases, symp, tooth, tooth, ultravioletdisinfectionlamps,


Yeni tıbbi reform noktası "parlak" anahtar kelimeler


Led lambalar diş hekimliğinde farklı değişiklikler getirecek

Günümüzde aydınlatma endüstrisi led ışıklara giderek daha bağımlı hale geliyor. Sonuçta, bu dönem gelişiyor. Led ışıkları birçok performansta orijinal aydınlatma sisteminden çok daha yüksektir, bu nedenle birçok endüstri orijinal yerine bu led lambayı kullanmaya başladı. Işıklar ve tıbbi endüstride, led ışıkları ile değiştirildi, çünkü daha iyi performansa sahip led ışıkları tıbbi endüstri için daha iyi.


daha fazla göster