O NÁS

Foshan huachuang medical technology co., ltd. je high-tech podnik špecializujúci sa na aplikáciu led v lekárskom osvetlení. Spoločnosť sa nachádza v lecong town industry base v provincii guangdong. Spoločnosť sa spolieha na technologické výhody univerzít a vedecko-výskumných inštitúcií. Dlhodobým výskumom a vývojom dosiahla väčšie prielomy v navrhovaní dvoch sérií optických systémov, objektívu a reflexiu. Optické špecifikácie spĺňajú alebo prekročujú medzinárodné normy. Poskytuje vysoko kvalitný svetelný zdroj pre ústne osvetlenie. Spoločnosť vyvinula sériu priameho osvetlených led ústnych svietidiel, reflexných led ústnych svietidiel, implantabilných chirurgických svetelných sérií a sérií digitálnych zubných svietidiel s kamerou. Viac ako 30 výrobkov spĺňa potreby trhu. Spoločnosť požiadala o vynálezy alebo získala vynálezy a má viac ako 20 národných patentov na úžitkové modely a vzory. Na základe obchodnej filozofie spolupráce, win-win a spoločného rozvoja, spoločnosť berie technologické inovácie ako sprievodca, kvalita a kvalita ako most, a kvalitné služby ako záruka. Má rozsiahlu spoluprácu s továrňou na zubné stoličky. Spoločnosť nadviazala úzku spoluprácu s mnohými továrňami doma i v zahraničí na spoločný vývoj a výrobu led značky ústnej lampy. Budeme tiež zvýšiť investície do vývoja produktov, kontroly kvality a kontroly kvality, posilniť spoluprácu s výrobcami zubných zariadení, podporovať popularizáciu a aplikáciu led zubných svietidiel, a poskytnúť viac a lepšiu kvalitu ústnej lampy pre orálne zariadenia. Pre rýchly rozvoj zubného priemyslu.

vidieť viac

Správy

Led lampy prinesie rôzne zmeny v zubnom lekárstve

V dnešnej dobe, nowadays. afterall, thiseraisimproving. ving, ledlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances. svetlá, andinthemedicalindustry, havebeenreplacedwithledlights, lights. <En>-statesource,a má svetelný život, whichcansaveenergy,highshockresistance,smallvolume,fastresponse,andhighcolorsaturation. intermsofenvironmentalprotection, itismuchbetterthantheoriginalone,soitisbettertouse. inthemedicalfield, inadditiontosurgicalshadowesslamps, thereareleddentallamps, endoscopelamps;surgicalroomlampsforregionalillumination,surgicalpreparationlamps; lamps, suchasphotodynamictherapydevices, neonataljaundicetreatmentequipment, ultravioletdisinfectionlamps,etc., aresuitableforpromotingledmedicallighting. forexample, example, zubný úpadok, etc.int hepatient'smouth,sothatthesymptomscanbediagnosed.

2018-11-14 vidieť viac

New medical reform point "bright" kľúčové slová

2018-11-14 vidieť viac

Led lampy prinesie rôzne zmeny v zubnom lekárstve

V dnešnej dobe sa osvetľovací priemysel stále viac a viac závisí od led svetla. Koniec koncov, táto éra sa zlepšuje. Led svetlá sú oveľa vyššie ako pôvodný osvetľovací systém v mnohých výkonoch, takže mnohé odvetvia začali používať túto led lampu namiesto pôvodnej. Svetlá a v zdravotníckom priemysle boli nahradené led svetlami, pretože led svetlá s lepším výkonom sú lepšie pre lekársky priemysel.

2017-10-25 vidieť viac

vidieť viac