O FIRMIE 

Foshan Huachuang Medical Technology Co., Ltd. jest przedsiębiorstwem high-tech specjalizującym się w zastosowaniu LED w oświetleniu medycznym. Firma znajduje się w bazie przemysłowej miasta LeCong w prowincji Guangdong. Firma opiera się na technologicznych zaletach uniwersytetów i instytucji naukowo-badawczych. Dzięki długoterminowym badaniom i rozwojowi osiągnął większe przełomy w projektowaniu dwóch serii systemów optycznych, soczewek i odbić. Specyfikacje optyczne spełniają lub przekraczają międzynarodowe standardy. Zapewnia wysokiej jakości źródło światła do oświetlenia ustnego. Firma opracowała serię lamp ustnych LED z bezpośrednim oświetleniem, odblaskowych lamp ustnych LED, serii wszczepialnych świateł chirurgicznych oraz serii cyfrowych lamp dentystycznych z kamerą. Ponad 30 produktów zaspokaja potrzeby rynku. Firma złożyła wnioski lub uzyskała wynalazki i posiada ponad 20 krajowych patentów na wzory użytkowe i projekty. Opierając się na filozofii biznesowej współpracy, wygranej i wspólnego rozwoju, firma traktuje innowacje technologiczne jako przewodnik, jakość i jakość jako most oraz jakość usług jako gwarancję. Ma szeroką współpracę z fabryką foteli dentystycznych. Firma nawiązała ścisłą współpracę z wieloma fabrykami w kraju i za granicą, aby wspólnie opracowywać i produkować lampy doustne marki LED. Zwiększymy również inwestycje w rozwój produktów, kontrolę jakości i kontrolę jakości, zacieśnimy współpracę z producentami sprzętu dentystycznego, promujemy popularyzację i stosowanie lamp dentystycznych LED oraz zapewniamy więcej i lepszą jakość lamp ustnych do urządzeń jamy ustnej. Dla szybkiego rozwoju przemysłu stomatologicznego.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Lampy LED przyniosą różne zmiany w stomatologii

Współcześnie thelightingindustryisbecomingmoreandmoredependentonLEDlights.Afterall, thiseraiseprovation. LEDlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances,somanyindustrieshavebeguntousethisLEDlampinsteadoftheoriginalone.Lights, andintheedicalindustry, havebeenreplacedwithLEDlights,becauseLEDlightswithbetterperformancearebetterforthemedicalindustry. Dresothothedomenour. distonmenthealmentendiseasorpate.nestotherapentourseas, andherapentometherapy, discentresistance, smalloporthanceferacialscreamps, indiseasumpedisentamps, indiseasposeasumpatesenterapated, disory, diseashesis, diseasumpls, disseashesis, dis

2018-11-14 Zobacz więcej

Nowy punkt reformy medycznej „ jasne ”słowa kluczowe

2018-11-14 Zobacz więcej

Lampy LED przyniosą różne zmiany w stomatologii

W dzisiejszych czasach przemysł oświetleniowy staje się coraz bardziej zależny od świateł LED. W końcu ta era się poprawia. Światła LED są znacznie wyższe niż oryginalny system oświetlenia w wielu wykonaniach, więc wiele branż zaczęło używać tej lampy LED zamiast oryginalnej. Światła oraz w branży medycznej zostały zastąpione światłami LED, ponieważ światła LED o lepszej wydajności są lepsze dla przemysłu medycznego.

2017-10-25 Zobacz więcej

Zobacz więcej