PAR 

Foshan huachuang medicīnas tehnoloģiju co ltd ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas led piemērošanā medicīniskajā apgaismojumā. Uzņēmums atrodas lecong town rūpniecības bāzē guangdong provincē. Uzņēmums paļaujas uz augstskolu un zinātniskās pētniecības institūciju tehnoloģiskajām priekšrocībām. Ilgtermiņa pētniecībā un izstrādē tā ir sasniegusi lielākus izrāvienu divu sēriju optisko sistēmu, objektīva un atstarojuma, projektēšanā. Optiskās specifikācijas atbilst vai pārsniedz starptautiskos standartus. Nodrošina augstas kvalitātes gaismas avotu mutvārdu apgaismojumam. Uzņēmums ir izstrādājis virkni tiešā apgaismojuma led mutes lampu, atstarojošo led mutes lampu, implantējamu ķirurģisku gaismas sēriju un digitālo zobu gaismas sēriju ar kameru. Vairāk nekā 30 produkti atbilst tirgus vajadzībām. Uzņēmums ir pieteicis vai ieguvis izgudrojumus, un ir vairāk nekā 20 nacionālie patenti lietderību modeļiem un dizainu. Pamatojoties uz biznesa filozofiju sadarbības, win-win un kopējā attīstība, uzņēmums ņem tehnoloģisko inovāciju kā ceļvedi, kvalitāti un kvalitāti kā tiltu, un kvalitātes pakalpojumu kā garantiju. Tam ir plaša sadarbība ar zobārstniecības krēslu rūpnīcu. Uzņēmums ir izveidojis ciešu sadarbību ar daudzām rūpnīcām mājās un ārzemēs, lai kopīgi izstrādātu un ražotu led zīmola mutvārdu lampas. Mēs arī palielināsim ieguldījumus produktu izstrādē, kvalitātes pārbaudē un kvalitātes kontrolē, stiprināsim sadarbību ar zobu iekārtu ražotājiem, veicināsim led zobu lampu popularizāciju un pielietojumu, un nodrošināt vairāk un labākas kvalitātes mutes lampas mutes iekārtām. Zobārstniecības rūpniecības straujai attīstībai.

skatīt vairāk

NEWS

Led lampas radīs dažādas izmaiņas zobārstniecībā

Mūsdienās, nowadays. afterall, thiseraisimproving. ving, ledlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances. gaismas, andinthemedicalindustry, havebeenreplacedwithledlights, lights. <En>-statesource, un ir luminouslife, kas var saveenergy, augsts shockresistance,smallvolume,fastresponse, unhighcolorsaturation. intermsofenvironmentalprotection, itismuchbetterthantheoriginalone,soitisbettertouse. inthemedicalfield, inadditiontosurgicalshadowlesslamps, thereareleddentallamps, endoscopelamps;surgicalroomlampsforregionalillumination,surgical preparationlamps; lamps, suchasphotodynamictherapydevices, neonataljaundicetreatmentequipment, ultravioletdisinfectionlamps, utt., aresuitleforpromotingledmedicallighting. forexample, example, zobu sabrukšana, etc.int hepatient'smouth,sothatthesymptomscanbediagnosed.

2018-11-14 skatīt vairāk

Jauns medicīnas reformas punkts "spilgti" atslēgvārdi

2018-11-14 skatīt vairāk

Led lampas radīs dažādas izmaiņas zobārstniecībā

Mūsdienās apgaismojuma nozare kļūst arvien vairāk atkarīga no led gaismas. Galu galā, šī laikmeta uzlabojas. Led gaismas ir daudz augstāka nekā oriģinālā apgaismojuma sistēma daudzos veikumos, tāpēc daudzas nozares ir sākušas izmantot šo led lampu, nevis oriģinālo. Gaismas, un medicīnas nozarē, ir aizstāti ar led gaismas, jo led gaismas ar labāku veiktspēju ir labāka medicīnas nozarē.

2017-10-25 skatīt vairāk

skatīt vairāk