APIE MUS

Foshan huachuang medicinos technologijų co, ltd "yra aukštųjų technologijų įmonė, kuri specializuojasi led taikymo medicinos apšvietimas. Bendrovė yra įsikūrusi lecong miesto pramonės bazėje guangdongo provincijoje. Bendrovė remiasi universitetų ir mokslinių tyrimų institucijų technologiniais pranašumais. Per ilgalaikius mokslinius tyrimus ir plėtrą jis pasiekė didesnius proveržius projektuojant dvi optinių sistemų serijas-objektyvą ir atspindį. Optinės specifikacijos atitinka arba viršija tarptautinius standartus. Suteikia aukštos kokybės šviesos šaltinį žodiniam apšvietimui. Bendrovė sukūrė tiesiogiai apšviestų led burnos lempų, atspindinčių led burnos lempų, implantuojamų chirurginių šviesos serijų ir skaitmeninių dantų šviesos serijų su fotoaparatu seriją. Daugiau nei 30 produktų tenkina rinkos poreikius. Bendrovė pateikė prašymą išradimams arba gavo daugiau nei 20 nacionalinių komunalinių modelių ir dizainų patentų. Remiantis verslo filosofija bendradarbiavimo, win-win ir bendros plėtros, bendrovė priima technologines naujoves kaip vadovas, kokybė ir kokybė kaip tiltas, ir kokybės aptarnavimas kaip garantija. Ji plačiai bendradarbiauja su odontologijos kėdžių fabriku. Bendrovė užmezgė glaudų bendradarbiavimą su daugeliu gamyklų namuose ir užsienyje, siekdama bendrai kurti ir gaminti led prekės ženklo oralines lempas. Mes taip pat padidinsime investicijas į produktų kūrimą, kokybės patikrinimą ir kokybės kontrolę, stiprinsime bendradarbiavimą su dantų įrangos gamintojais, skatinsime led dantų lempų populiarinimą ir taikymą, ir suteikti daugiau ir geresnės kokybės geriamųjų lempų geriamajai įrangai. Greitam dantų pramonės vystymui.

Rodyti daugiau

žINIOS

Led lempos atneš įvairių pokyčių odontologijos

Šiais laikais, nowadays. afterall, thiseraisimproving. ving, ledlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances. žibintai, andinthemedicalindustry, havebeenreplacedwithledlights, lights. <En>-statesource, ir turi luminouslife, kuris gali sutaupyti energiją, aukštas shockresistance, mažasis tūris, greitas atsakas, ir aukštas spalvotas prisotinimas. intermsofenvironmentalprotection, itismuchbetterthantheoriginalone,soitisbettertouse. inthemedicalfield, inadditiontosurgicalshadowlesslamps, thereareleddentallamps, endoscopelamps;surgicalroomlampsforregionalillumination,surgicalpreparationlamps; lamps, suchasphotodynamictherapydevices, neonataljaundicetreatmentequipment, ultravioletdisinfectionlamps, ir tt, aresuitleforpromotingledmedicallighting. forexample, example, dantų irimas, etc.int hepatient'smouth, sothatthesymptomscanbediagnozuota.

2018-11-14 Rodyti daugiau

Naujas medicinos reformos punktas "bright" raktažodžiai

2018-11-14 Rodyti daugiau

Led lempos atneš įvairių pokyčių odontologijos

Šiais laikais apšvietimo pramonė tampa vis labiau priklausoma nuo led žibintų. Galų gale, ši era gerėja. Led žibintai yra daug didesni nei originali apšvietimo sistema daugelyje pasirodymų, todėl daugelis pramonės šakų pradėjo naudoti šią led lempą, o ne originalią. Žibintai ir medicinos pramonėje buvo pakeisti led žibintais, nes geresnės kokybės led žibintai yra geresni medicinos pramonei.

2017-10-25 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau