אודות

פושאן Huachuang רפואי טכנולוגיה ושות, בע"מ הוא מפעל היי טק המתמחה את יישום של LED ברפואה תאורה. החברה ממוקמת את lecong תעשיית בסיס במחוז גואנגדונג. החברה מסתמכת על יתרונות טכנולוגיים של אוניברסיטאות ומוסדות מחקר מדעי. דרך ארוך-טווח מחקר ופיתוח, היא השיגה יותר פריצות דרך עיצוב של שני סדרה של מערכות אופטיות, עדשה והשתקפות. אופטי מפרטים לפגוש או לחרוג סטנדרטים בינלאומיים. מספק מקור אור באיכות גבוהה עבור אוראלי תאורה. החברה פיתחה סדרה של ישיר-מואר LED אוראלי מנורות, רעיוני LED אוראלי מנורות, מושתל כירורגית אור סדרה, ודיגיטלי שיניים אור סדרה עם מצלמה. יותר מ 30 מוצרים לענות על הצרכים של השוק. החברה בקשה או להשיג המצאות, ויש לו יותר מ 20 פטנטים לאומיים למודלים שירות ועיצובים. מבוסס על הפילוסופיה העסקית של שיתוף פעולה, win-win ופיתוח משותף, החברה לוקח חדשנות טכנולוגית כמדריך, איכות ואיכות כמו את גשר, ואיכות שירות כערבות. זה יש שיתוף פעולה נרחב עם שיניים כיסא מפעל. החברה הקימה קרוב שיתוף פעולה עם מפעלים רבים בבית ובחו"ל כדי במשותף לפתח ולייצר LED מותג אוראלי מנורות. אנו גם להגדיל ההשקעה מוצר פיתוח, באיכות בדיקה ובקרת איכות, לחזק שיתוף פעולה עם שיניים ציוד יצרנים, לקדם את פופולריזציה ויישום של LED שיניים מנורות, ולספק יותר ואיכות טובה יותר אוראלי מנורות עבור אוראלי ציוד. להתפתחות המהירה של תעשיית השיניים.

ראה עוד

מרכז ידיעות

LED מנורות יביא על שינויים שונים ברפואת שיניים

כיום, thelightingindustryisbecomingmoreandmoredependentonLEDlights.Afterall,thiseraisimproving.LEDlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances,somanyindustrieshavebeguntousethisLEDlampinsteadoftheoriginalone. אורות, andinthemedicalindustry,havebeenreplacedwithLEDlights,becauseLEDlightswithbetterperformancearebetterforthemedicalindustry. TheLEDhasthecharacteristicsofapointsourceandasolid-statesource,andhasalongluminouslife,whichcansaveenergy,highshockresistance,smallvolume,fastresponse,andhighcolorsaturation.Intermsofenvironmentalprotection,itismuchbetterthantheoriginalone,soitisbettertouse.Inthemedicalfield,inadditiontosurgicalshadowlesslamps,thereareLEDdentallamps,endoscopelamps;surgicalroomlampsforregionalillumination,surgicalpreparationlamps;phototherapydevicesforthetreatmentofspecialdiseases,suchasphotodynamictherapydevices,Neonataljaundicetreatmentequipment,ultravioletdisinfectionlamps, וכו '.,aresuitableforpromotingLEDmedicallighting.Forexample,theLEDorallampcanmakethedentistbetterseetheinflammation,toothdecay,etc.int hepatient'smouth,sothatthesymptomscanbediagnosed.

2018-11-14 ראה עוד

חדש רפואי רפורמה נקודה "בהיר" מילות מפתח

2018-11-14 ראה עוד

LED מנורות יביא על שינויים שונים ברפואת שיניים

כיום, את תאורה לתעשייה הופכת יותר ותלוי יותר LED אורות. לאחר כל, זה עידן הוא שיפור. LED אורות גבוהים בהרבה את מערכת התאורה המקורית מופעים רבים, כך רבים תעשיות החלו להשתמש זה LED מנורת במקום המקורי אחד. אורות, רפואיות תעשייה, הוחלף עם LED אורות, בגלל LED אורות עם ביצועים טובים יותר הם טוב יותר לתעשייה הרפואית.

2017-10-25 ראה עוד

ראה עוד