O NáS

Foshan huachuang medical technology co., ltd. je high-tech podnik se specializuje na aplikaci led v lékařském osvětlení. Společnost se nachází v průmyslové základně města lecong v provincii guangdong. Společnost spoléhá na technologické výhody vysokých škol a vědeckých výzkumných institucí. Dlouhodobým výzkumem a vývojem dosáhla větší průlomů při navrhování dvou řad optických systémů, objektivu a reflexe. Optické specifikace splňují nebo přesahují mezinárodní normy. Poskytuje vysoce kvalitní zdroj světla pro ústní osvětlení. Společnost vyvinula řadu přímých osvětlených led perorálních svítilen, reflexních led perorálních svítilen, implantabilních chirurgických světelných řad a digitálních řad zubních světel s kamerou. Více než 30 produktů splňuje potřeby trhu. Společnost požádala o vynálezy nebo získala vynálezy a má více než 20 vnitrostátních patentů pro užitkové modely a vzory. Na základě obchodní filozofie spolupráce, win-win a společného rozvoje, společnost bere technologické inovace jako průvodce, kvalita a kvalita jako most a kvalitní servis jako záruku. Má rozsáhlou spolupráci s továrnou na zubní židle. Společnost navázala úzkou spolupráci s mnoha továrnami doma i v zahraničí, aby společně vyvinula a vyráběla orální lampy led značky. Budeme také zvýšit investice do vývoje výrobků, kontroly kvality a kontroly kvality, posílit spolupráci s výrobci zubních zařízení, podporovat popularizaci a aplikaci led zubních svítilen,

zobrazit více

NOVINářSTVí

Led svítilny přinesou různé změny v zubním lékařství

Dnes, nowadays. afterall, thiseraisimproving. ving, ledlightsaremuchhigherthantheoriginallightingsysteminmanyperformances. lights, andinthemedicalindustry, havebeenreplacedwithledlights, lights. <En>-statesource,a má světelný život, který může chránit energii, vysoké šokosistance, malý objem, rychlá reakce, andhighcolorsaturation. intermsofenvironmentalprotection, itismuchbetterthantheoriginalone,soitisbettertouse. inthemedicalfield, inadditiontosurgicalshadowlesslamps, thereareleddentallamps, endoscopelamps;surgicalroomlampsforregionalillumination,surgicalpreparationlamps; lamps, suchasphotodynamictherapydevices, neonataljaundicetreatmentequipment, ultravioletdisinfectionlamps,etc., je schopná propagovat medicínské osvětlení. forexample, example, tooth decay,etc.int hepatient'smouth,sothatthesymptomscanbediagnosed.

2018-11-14 zobrazit více

New medical reform point "bright" keywords

2018-11-14 zobrazit více

Led svítilny přinesou různé změny v zubním lékařství

V současnosti se odvětví osvětlení stále více závisí na led světlech. Koneckonců, tato éra se zlepšuje. Led světla jsou mnohem vyšší než původní osvětlovací systém v mnoha výkonech, takže mnoho průmyslových odvětví začalo používat tuto led lampu místo původní. Světla a v lékařském průmyslu byly nahrazeny led světly, protože led světla s lepším výkonem jsou pro lékařský průmysl lepší.

2017-10-25 zobrazit více

zobrazit více