אודות

פושאן Huachuang רפואי טכנולוגיה ושות, בע"מ הוא מפעל היי טק המתמחה את יישום של LED ברפואה תאורה. החברה ממוקמת את lecong תעשיית בסיס במחוז גואנגדונג. החברה מסתמכת על יתרונות טכנולוגיים של אוניברסיטאות ומוסדות מחקר מדעי. דרך ארוך-טווח מחקר ופיתוח, היא השיגה יותר פריצות דרך עיצוב של שני סדרה של מערכות אופטיות, עדשה והשתקפות. אופטי מפרטים לפגוש או לחרוג סטנדרטים בינלאומיים. מספק מקור אור באיכות גבוהה עבור אוראלי תאורה. החברה פיתחה סדרה של ישיר-מואר LED אוראלי מנורות, רעיוני LED אוראלי מנורות, מושתל כירורגית אור סדרה, ודיגיטלי שיניים אור סדרה עם מצלמה. יותר מ 30 מוצרים לענות על הצרכים של השוק. החברה בקשה או להשיג המצאות, ויש לו יותר מ 20 פטנטים לאומיים למודלים שירות ועיצובים. מבוסס על הפילוסופיה העסקית של שיתוף פעולה, win-win ופיתוח משותף, החברה לוקח חדשנות טכנולוגית כמדריך, איכות ואיכות כמו את גשר, ואיכות שירות כערבות. זה יש שיתוף פעולה נרחב עם שיניים כיסא מפעל. החברה הקימה קרוב שיתוף פעולה עם מפעלים רבים בבית ובחו"ל כדי במשותף לפתח ולייצר LED מותג אוראלי מנורות. אנו גם להגדיל ההשקעה מוצר פיתוח, באיכות בדיקה ובקרת איכות, לחזק שיתוף פעולה עם שיניים ציוד יצרנים, לקדם את פופולריזציה ויישום של LED שיניים מנורות, ולספק יותר ואיכות טובה יותר אוראלי מנורות עבור אוראלי ציוד. להתפתחות המהירה של תעשיית השיניים.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

מיני מים: כלי שיניים חיוני לבריאות הפה

מבוא: בתחום של טיפולי שיניים, מיני השקיית המים נוצרה כמחליף משחק. ככלי יעיל ורב-תכליתי, הוא זכה לתשומת לב על יכולתו לשפר את בריאות הפה והיגיינה. מאמר זה בוחן את המשמעות של משחיפת מים בתחום מכשירי שיניים, ללא כל אזכור של מותגים ספציפיים, תמחור או התחייבויות מסוימות. בואו נעמיק

2023-09-07 ראה עוד

להשיג בריאות הפה אופטימלי עם מברשות שיניים חשמליות: המדריך האולטימטיבי

תוכן עניינים: 1. הקדמה 2. היתרונות של מברשות שיניים חשמליות 3. איך מברשות שיניים חשמליות 4. בחירת 4.1 מברשת שיניים חשמלית הנכונה. לשקול את מצבי צחצוח 4.2. סוללה או נטענת? 4.3. סוג זיפים ורכות 4.4. גודל וצורה של 4.5 ראש המברשת. תכונות נוספות ואביזרים 5. טיפים לשימוש מברשת שיניים חשמלית 5.1 ביעילות.

2023-08-31 ראה עוד

כל מה שאתה צריך לדעת על מברשות שיניים חשמליות ברפואת שיניים

מברשות שיניים חשמליות חוללו מהפכה בדרך בה אנו שומרים על היגיינת הפה שלנו. בתחום רפואת השיניים, המכשירים החדשניים הללו זכו לפופולריות עצומה בשל יעילותם והתכונות הייחודיות שלהם. במאמר זה, נחקור את כל מה שאתה צריך לדעת על מברשות שיניים חשמליות ואת תפקידם בטיפול שיניים. מברשות שיניים חשמליות, כפי שהשם מרמז, הן מברשות שיניים כי לאוט

2023-08-30 ראה עוד

אור הפעלה דנטלי-מדריך לציוד שיניים

תחום רפואת השיניים מסתמך בכבדות על ציוד וכלים מתקדמים כדי לספק טיפול שיניים באיכות גבוהה. כלי חיוני כזה הוא אור פעולת החיישן. במאמר זה, נחקור את המשמעות של מכשיר זה ותפקידו בפרקטיקות שיניים מודרניות. אור ניתוח שיניים חיישן, המכונה גם אור ניתוח שיניים או אור כירורגי שיניים.

2023-08-10 ראה עוד

לשחרר את העוצמה של חיישן הפעלה דנטלי ברפואת שיניים: מדריך מקיף

תוכן תוכן: 1. מבוא: האבולוציה של אורות פעולת שיניים 2. כיצד חיישן הפעלה דנטלי עבודה 3. יתרונות ויתרונות של אורות ניתוח שיניים חיישן 4. יישומים של חיישן הפעלת אורות שיניים ברפואת שיניים 5. תכונות מפתח לשקול חיישן אורות פעולת שיניים 6. שאלות נפוצות (faqs) 7. מסקנה 1. מבוא: האבולוציה של שיניים פ

2023-08-10 ראה עוד

טכני מבוא של שיניים כיסא אור ראש

את מתקדם בקרת מערכות הוכנסו ב שיניים כיסא אור ראשי. אלה בקרת מערכות לאפשר רופאי שיניים כדי להתאים פרמטרים שונים, כגון עוצמת אור, טמפרטורת צבע, ודפוס אור, באמצעות ממשק ידידותי למשתמש. זה רמת השליטה מבטיח אישית תאורה תנאי מותאם כדי ספציפי טיפולים וסבלני הצרכים.

2023-07-17 ראה עוד

את החשיבות של שיניים כיסא אור ראש ב מודרני רפואת שיניים

את שיניים כיסא אור ראש הוא מרכיב חיוני של מודרני שיניים שיטות, חיוניים תאורה לנהלים. זה מאמר יהיה לחקור את משמעות של שיניים כיסא אור ראשי ברפואת שיניים, המדגיש שלהם מפתח תכונות ויתרונות.

2023-07-05 ראה עוד

שיניים הפעלה LED אור טכנולוגיה בסין הוא במהירות.

2023-06-01 ראה עוד

ראה עוד