MEIST

Foshan Huachuang Medical Technology Co., Ltd. on kõrgtehnoloogia ettevõte, mis on spetsialiseerunud rakendus LED meditsiinilise valgustuse. Äriühing asub Guangdongi provintsis LeCongi linnatööstuse baasis. Ettevõte tugineb ülikoolide ja teadusasutuste tehnoloogilistele eelistele. Pikaajaliste teadus- ja arendustegevuse kaudu on see saavutanud suuremaid läbimurdeid kahe optiliste süsteemide kavandamisel, hajutik ja peegeldus. Optilised spetsifikatsioonid vastavad või ületavad rahvusvahelisi standardeid. Pakub kvaliteetse valgusallika suu valgustus. Ettevõte on välja töötanud mitmeid otseselt valgustatud LED suulised lambid, peegeldavad LED suukaudsed lambid, siirdatavad kirurgilise valgusseeriad ja digitaalsed hambavalguse seeriad kaameraga. Rohkem kui 30 toodet vastavad turu vajadustele. Ettevõte on taotlenud või omandanud leiutisi ning tal on rohkem kui 20 riiklikku patenti kasulikkusmudelite ja disainilahenduste kohta. Tuginedes äri filosoofiale koostöö, win-win ja ühise arengu, ettevõte võtab suuniseks tehnoloogilise innovatsiooni, kvaliteet ja kvaliteet nagu sild ja kvaliteet teenus kui garantii. Tal on ulatuslik koostöö hammastooli tehasega. Ettevõte on alustanud tihedat koostööd paljude tehastega kodus ja välismaal, et ühiselt arendada ja toota LED kaubamärgi suulisi lampe. Samuti suurendame investeeringuid tootearendusse, kvaliteedikontrolli ja kvaliteedikontrolli, tugevdada koostööd hambaravisüsteemide tootjatega, edendada LED-lampide populariseerimist ja kasutamist; ja pakkuda rohkem ja paremaid kvaliteetseid suukaudsete seadmete jaoks. Kiire arengu hambaravi.

vaata rohkem

TOODE

vaata rohkem

UUDISED

Mini vee niisutaja: oluline hambaravi suu tervishoiu jaoks

Sissejuhatus: Hambaravi valdkonnas, minivee niisutaja on tekkinud mängu muutja. On tõhus ja mitmekülgne hambaravi vahend, see on saanud tähelepanu oma võimet suurendada suu tervist ja hügieeni. Käesolev artikkel uurib minivee niisutaja tähtsust hambaravi vahendite valdkonnas, nimetamata konkreetseid kaubamärke, hinnakujundus, või kohustused. Hakkame sisse.

2023-09-07 vaata rohkem

Saavutada Optimaalne suukaudne tervis Elektrilised hambaharjad: Ultimate Guid

Sisukord 1. Sissejuhatus 2. Kasu elektri hambaharjad 3. Kuidas elektri hambaharjad töötavad 4. Valides õige elektri kaha pinnas 4.1. Vaadelda harjamisrežiimid 4.2 Aku või laaditav? 4.3. Bristli tüüp ja pehmus 4.4. Pea suurus ja kuju 4.5. Täiendavad omadused ja tarvikud 5. Nõuanded Elektri hambaharja kasutamiseks efektiivselt 5.1.

2023-08-31 vaata rohkem

Kõik, mida peate teadma elektrilist hambaharjad hambaarstis

Elektri hambaharjad on pöördunud nii, kuidas me suuhügieeni säilitame. Valdkonnas hambaarstid, need uuenduslikud seadmed on saanud tohutu populaarsuse tõttu nende tõhususe ja unikaalsete funktsioonide. Selles artiklis uurime kõike, mida vajate teada elektriliste hambaharjade ja nende rolli hambaravis. Elektrilised hambaharjad, nagu nimi näitab, on hambaharjad,

2023-08-30 vaata rohkem

Sensor Hambaravi Operatsioon Valgus - Juhend Hambaravi seadmetele

Valdkonnas hambaarsti tugineb tugevalt arenenud seadmed ja vahendid, et pakkuda kvaliteetset hambaravi. Üks selline oluline tööriistaks on sensor hamba töövalgus. Selles artiklis uurime selle seadme tähtsust ja selle rolli kaasaegse hambaravi. Hambaravi operatsioonivalgus, mida tuntakse ka hambaravi operatsioonivalgusena või hambaravi kirurgilise valguse nimel on spetsiaalne valgus.

2023-08-10 vaata rohkem

Valgustamine anduri hambaravi valgus hambaarstides: laiaulatuslik juhend.

2023-08-10 vaata rohkem

Tehniline kasutuselevõtt hammastooli kergepea

Täiustatud juhtimissüsteemid on kasutusele võetud hammastooli valguspead. Need juhtimissüsteemid võimaldavad hambaarstidel reguleerida erinevaid parameetreid, nagu valguse intensiivsus, värvitemperatuur ja valgusmuster, kasutajasõbraliku liidese kaudu. See kontrolli tase tagab individuaalse valgustuse tingimused, mis on kohandatud spetsiifilistele ravimitele ja patsientidele.

2023-07-17 vaata rohkem

Tähtis Hambaravi õppetool Light Head kaasaegses hambaarstise

2023-07-05 vaata rohkem

Hambaravi kasutamine LED valgus tehnoloogia Hiinas on kiiresti arenev.

2023-06-01 vaata rohkem

vaata rohkem